All Categories

Our Partners

GSK CNC EQUIPMENT CO.LTD
SHENZEN SKILLFUL MACHINE TOOLS CO.LTD
CHONGQING NO.2 MACHINE TOOL WORKS CO.LTD
BAOJI MACHINE TOOL
ZheJiang LianQiang Cnc Machine Tool Co. Ltd.
All Links

mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea michael kors rea nike free run dam new balance skor moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea

GSK 980TDi

GSK 980TDi

GSK 980TDi ,GSK 980TDc nin geliştirilmiş Absolut modelidir.

GSK980TDi: Absloute enkoderli, Dijital CNC kontrolü, GSK GR serisi sürücüleri kullanır.

 Bu kontrolle size  çok çeşitli motor boyutları sunabiliriz.. Standart motorların Flanş ölçüleri :  80 mm, 110 mm, 130 mm ,175mm ,30Nm Newton Metreye kadar Tork.

 GSK, dünyanın en büyük ikinci CNC kontrol ve ekipmanları üreticisidir. Haftada yaklaşık 500 adet CNC sistemi üretiyorlar. Bu, PC tabanlı bir sistem değildir, doğrudan donanıma entegre edilmiş yazılım ile maksimum güvenilirlik sağlayan sağlam bir kontrol ünütesidir.

 GSK, gerekli tüm motorları, sürücüleri, kabloları ve kontrolleri içeren eksiksiz CNC sistemleri sunar. Güncellenmiş yazılım / donanım ile  980TDi CNC kontrolü, 2ms blok işleme ve G kodları ve M fonksiyonlarıyla programları içeren çok agresif, tam özellikli bir kontrol sistemidir. Bu kontrol  sistemin servo parametresi on-line modifikasyon veya servo durum on-line teşhisi vb. Otomatik kurtarma işlemini gerçekleştiren 17bit mutlak enkoderler ile eşleştirilmiş GSKLINK veri yolu teknolojisini kullanır.

 C Ekseni fonksiyonuna sahiptir.. Bu kombinasyon, dakikada en iyi performansı ve görev döngüsünü sağlayarak canlı Takımların kullanımını kolaylaştırır. Mevcut motorlarınızı, sürücülerinizi ve CNC kontrolünüzü değiştirmek için kullanabileceğiniz bu bileşenleri paket olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz, bu ürünleri alıp kendiniz tezgahınıza takabilir, yada uzman ekiplerimiz ile en ekonomik bir şekilde tezgahlarınızın elektrik ,elektronik kısımlarını yenileyebiliriz. Gerekli olan Motor Kw larına ve sayılarına göre fiyatlarımız değişmektedir.

 Grafik programlam, programı el çarkı ile çalıştırma özelliği.

64M program alanı 60Mb kullanıcı depolama alanı (program kapasitesi).

Products Gallery

GSK 980TDi